Corvette Club Bergen logo
    Siste oppdateringer:   07.11.17 - Terminliste 2017 ||| 15.06.17 - Vestlandstreff 2017 |||

Klokken i California nå:

 
Klokken i Florida nå:

 

Linker

FORHANDLERE (deler): 
Ecklers: www.ecklers.com
Amerikanske Bildeler (Norge): www.amerikanskebildeler.no
Corvette Central: www.corvettecentral.com
Corvette America: www.corvetteamerica.com
ZIP Products: www.zip-products.com
Summit Racing: www.summitracing.com
Mid America Motorworks: www.madvet.com
KJØP AV CORVETTE: 
Rogers Corvette:
Florida's Largest Corvette Dealership
www.rogerscorvette.com
WCC - West Coast Corvette:
Seriøst firma i LA
westcoastcorvette.com
Kerbeck (forhandler i usa): Verdens største Corvette forhandler.
Eksporterer ikke!
Vette Småland (forhandler i sverige): Svensk forhandler.
TEKNISK INFO: 
Chassisnummer (VIN): www.vettesite.com/vin.asp
Corvette Model Center: www.corvetteactioncenter.com
GM Vehicle Information Kits: www.gmheritagecenter.com
Hemmings Magazine: www.hemmings.com
DIVERSE:  
Corvette Blog (nyheter): www.corvetteblog.com
Corvette Museum: www.corvettemuseum.com
Corvette Racing: www.corvetteracing.com
CorvetteForum.com: www.corvetteforum.com
CorvetteMagazine: www.corvettemagazine.com
CorvetteFever Magazine: www.corvettefever.com
Bilder, Filmer og mye annet: Digitalcorvettes.com
Club Corvette Swedens: Corvette Club, Sverige